مدیر فنی شرکت داده‌پرداز حوزه هنری از راه‌اندازی بانک اطلاعات هنری در فضای اینترنتی، تا یک سال آینده، خبر داد.
به نقل از واحد خبر حوزه هنری، مهندس حمید توکل پناه گفت: با فعال شدن پایگاه‌های اینترنتی هنری در بخش‌های ستادی و استانی حوزه هنری، این نوید را می‌توان داد که تا یک سال آینده بانک اطلاعات هنری قدرتمندی داشته باشیم که باعث جذب مخاطبان در سراسر جهان شود.
وی در ادامه گفت: در حال حاضر ۴۵ پایگاه اینترنتی درحوزه‌های هنری سراسر کشور فعالیت دارند که برخی از آنها فعال و برخی نیمه فعال هستند و امسال در دهه دوم اسفند قصد داریم برای ارزیابی هر چه بیشتر این پایگاه های اینترنتی نخستین جشنواره وب سایت‌های حوزه هنری را برگزار کنیم.
مدیر فنی شرکت داده‌پرداز حوزه هنری در ادامه گفت: بانک قدرتمند اطلاعات هنری قابل ارتقاء به چند زبان خواهد بود و تمامی هنرمندان وهنردوستان سراسر جهان خواهند توانست از اطلاعات این بانک بهره‌مند شوند.
وی از جمله پایگاههای اینترنتی فعال در بخش ستادی حوزه هنری را پایگاههای مربوط به روابط عمومی، مرکز هنرهای تجسمی، دفتر طنز، مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری، دفتر مرکزی حوزه هنری، پژوهشگاه فرهنگ وهنر اسلامی، سازمان آموزش و پژوهش ذکر کرد و در ادامه گفت: سایت‌های مرکز موسیقی ومرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری نیز به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده است.
سایت آفتاب ۲۲/۱۰/۸۶